Po jasném triumfu v Plzni Inter opět zaváhal. V Udine ztratil vedení a padl

Po jasném triumfu v Plzni Inter opět zaváhal. V Udine ztratil vedení a padl; Zdroj foto: Reuters

Inter stejně jako v úterním utkání Ligy mistrů na hřišti Viktorie Plzeň, kde vyhrál 2:0, vstoupil do zápasu lépe. Do vedení se dostal již v 5. minutě, kdy se Barella trefil z přímého kopu skvěle do horního rohu branky. Udine se vrátilo do zápasu ve 23. minutě, kdy si centrovaný míč ze standardní situace srazil do vlastní sítě slovenský obránce Škriniar.

Domácí měli v druhém poločase střeleckou převahu a pět minut před koncem základní hrací doby se jim zápas podařilo otočit. Deulofeu centrem z rohového kopu našel Bijola a slovinský fotbalista hlavou usměrnil míč do sítě. V třetí minutě nastavení výhru ještě pojistil hlavou Arslan, opět po centru Deulofeua. Inter Milán prohrál třetí venkovní ligové utkání v řadě.

Italská fotbalová liga – 7. kolo: Udine – Inter Milán 3:1 (22. vlastní Škriniar, 84. Bijol, 90.+3 Arslan – 5. Barella).

1. Udine 7 5 1 1 15:7 16
2. Neapol 6 4 2 0 13:4 14
3. Bergamo 6 4 2 0 10:3 14
4. AC Milán 6 4 2 0 12:6 14
5. AS Řím 6 4 1 1 8:6 13
6. Inter Milán 7 4 0 3 13:11 12
7. Lazio Řím 6 3 2 1 9:5 11
8. Juventus Turín 6 2 4 0 9:4 10