Fanoušci Slavie museli v dešti vyzout boty. V Edenu se to nestane, zlobil se Tvrdík

Fanoušci Slavie museli v dešti vyzout boty. V Edenu se to nestane, zlobil se Tvrdík; Zdroj foto: Milan Kammermayer

Jaroslava Tvrdíka, předsedu představenstva Slavie, nenaštval jen výsledek přímého souboje o čelo ligového tabulky, v němž jeho sešívaní prohráli na hřišti Viktorie 0:3, ale také zacházení s fanoušky Pražanů.

Na Twitteru sdílel fotografii, na které se diváci před vstupem do ochozů plzeňské Doosan Areny museli vyzout z bot. Jako součást bezpečnostní kontroly ze strany domácích pořadatelů, ovšem ve velmi nevlídném a chladném počasí.

„Tak tenhle dárek v dešti a devíti stupních fanoušci hostů nikdy v Edenu nedostanou!“ napsal Tvrdík k přiloženému snímku.

Někteří diskutující se plzeňské pořadatelské služby zastávali s tím, že jde o standardní prohlídku, která netrvá nijak dlouho. Další se však u jiného videa podivovali, proč není stejně pečlivý přístup vidět i při kontrole domácích příznivců.

Jisté je, že ani důkladné kontroly nezabránily tomu, aby fanoušci na tribuny pyrotechniku pronesli. Hned po patnácti minutách musel být zápas nakrátko přerušen, poté co kotle viktoriánů i slávistů odpálily světlice a hřiště zahalil dým.

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *