AC Milán porazil Dinamo Záhřeb a v Lize mistrů poprvé vyhrál

AC Milán porazil Dinamo Záhřeb a v Lize mistrů poprvé vyhrál; Zdroj foto: Reuters

Dinamo minulý týden zaskočilo Chelsea a dlouho drželo krok i s milánským favoritem. Domácí na San Siru ukončili bezbrankový stav až těsně před pauzou díky Giroudově proměněné penaltě.

AC vstoupil výborně i do druhého poločasu a ve 47. minutě zvýšil Saelemaekers. Hosty rychle vrátil do hry kontaktní brankou Oršič, ale v 77. minutě „Rossoneri“ uklidnil střídající Pobega.

Šachtar Doněck ve skupině F remizoval se Celticem 1:1. Glasgowský tým ve Varšavě, kde Šachtar hraje domácí pohárové zápasy kvůli ruské invazi na Ukrajinu, poslal do vedení v 10. minutě vlastním gólem Bondarenko. Doněcké mužstvo vyrovnalo ještě do přestávky zásluhou Mudryka.