Bláznivá oslava italského kouče. Skákal na řeckou hvězdu, hráčům půjčil kreditku

Bláznivá oslava italského kouče. Skákal na řeckou hvězdu, hráčům půjčil kreditku; Zdroj foto: Reuters

Temperamentní kouč Gianmarco Pozzecco, který po nedělním utkání zaujal euforickým skokem v útrobách arény na kolemjdoucí řeckou hvězdu Janise Adetokunba, pak odměnil své svěřence po svém. Hráčům půjčil kreditní kartu, aby překvapivé vítězství oslavili na jeho účet.

„Všichni jsme šli na večeři. Nedopadlo to tak zle, jen asi 700 eur (17 000 korun),“ prozradil novinářům Marco Spissu, který nastřílel Srbům 22 bodů včetně šesti trojek a byl jedním z italských hrdinů v osmifinálovém utkání. „Pro dvanáct lidí to jde. Měli jsme jen kuřecí křídla a vodu,“ prohlásil Spissu.

Pozzecco byl v zápase po dvou technických chybách vyloučen a vítězství italských hráčů po obratu sledoval s velkými nervy u východu ze hřiště. Když pak běžel za týmem slavit, narazil na Adetokunba mířícího na rozcvičení před utkáním proti české reprezentaci a samou radostí na něj skočil a objal ho.

Den poté se potkali znovu v hotelovém výtahu a kouč se dvojnásobnému nejužitečnějšímu hráči NBA omluvil. „Vysvětloval jsem mu, že jsem měl prostě radost, že jsme vyhráli. A on se začal smát,“ uvedl devětačtyřicetiletý trenér, jehož výběr se ve středu utká s Francií.

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *