Barákova Fiorentina v lize popáté v řadě nevyhrála, překvapivě ztratilo i Bergamo; Zdroj foto: Reuters

Hosté z Florencie otevřeli skóre v 54. minutě zásluhou obránce Martíneze Quarty. Příliš dlouho se však z vedení neradovali, o pět minut později vyrovnal po samostatném úniku Barrow. Za další tři minuty dokonal obrat domácích Arnautovic, který je s šesti góly nejlepším střelcem Serie A.

Fotbalisté Bergama jen remizovali s nováčkem Cremonou 1:1 a přišli o první místo v tabulce. Hostům zařídil cenný bod v 78. minutě obránce Valeri, který pohotovou dorážkou vstřelil svůj první gól v nejvyšší soutěži. Atalanta vedla jen čtyři minuty poté, co Koopmeinersův přímý kop usměrnil hlavou do sítě Demiral.

Domácí favorit se radoval z gólu už v 64. minutě po jiném Koopmeinersově přímém kopu, ale videorozhodčí branku zrušil kvůli Okoliho ruce.

Bergamo nevyhrálo po třech ligových zápasech, ale dál zůstává bez porážky. V tabulce je druhé o skóre za Neapolí. Stejně bodů má i třetí AC Milán. Cremona, která se vrátila do Serie A po 26 letech, po úvodních čtyřech porážkách získala druhý bod za sebou.

Italská fotbalová liga – 6. kolo:

Bergamo – Cremona 1:1 (74. Demiral – 78. Valeri), Boloňa – Fiorentina 2:1 (59. Barrow, 62. Arnautovic – 54. Martínez Quarta), Lecce – Monza 1:1 (48. González – 35. Sensi), Sassuolo – Udine 1:3 (33. Frattesi – 75. a 90.+3 Beto, 90.+1 Samardzic),

18:00 Lazio Řím – Hellas Verona,

20:45 Juventus Turín – Salernitana.