Sparta u nás také dostala čtyři góly, burcuje po Fenerbahce Nguyen

Sparta u nás také dostala čtyři góly, burcuje po Fenerbahce Nguyen; Zdroj foto: ČTK

Ngyuen inkasoval poprvé v 17. minutě po střele záložníka Emreho Mora. Klíčová pro vývoj duelu ale podle něho byla branka Brazilce Lincolna v nastavení prvního poločasu. „Trefil to skvěle, na takovou kvalitu v české nejvyšší soutěži nenarazíte. Už jsem stihl se na to mrknout na videu. Vždy se dá něco z pozice brankáře udělat líp, ale na takovou střelu se prostě nepřipravíte,“ řekl Nguyen novinářům.

Také podle záložníka Vlastimila Daníčka byl druhý gól společně s vyloučením Stanislava Hofmanna klíčovým momentem duelu. „Já jsem samozřejmě sledoval hru, ale přes půl hřiště nemůžete přesně soudit, zda to ruka byla, či ne,“ uvedl gólman.

Postupové naděje Slovácka ještě více snížila třetí branka v jeho síti. „Jim 3:0 stačilo a v pohodě to udrželi. Narušili naši kompatibilitu vzadu. Odvetu bych ale úplně neodpískal, Sparta u nás taky dostala čtyři góly,“ zavzpomínal.

V paměti mu dlouho dobu zůstane i atmosféra na stadionu, jehož padesátitisícová kapacita se z velké většiny zaplnila. „Když jsme přišli na stadion, bylo v hledišti jen pár lidí, přesto na nás bučeli. Opravdovou atmosféru jsme zažili až od rozcvičky. Je vidět, že Turci jsou v tomto fanatici. I z tohoto pohledu nám může tento zápas hodně dát, i když jsme prohráli,“ dodal Nguyen.

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *