Poprvé přes 200 milionů korun. Fortuna investuje do nového ročníku rekordní částku

Poprvé přes 200 milionů korun. Fortuna investuje do nového ročníku rekordní částku; Zdroj foto: Tomáš Liška

„V posledních sezónách se ligový fotbal musel vyrovnávat s řadou problémů. Jakkoliv situace v otázce covidu snad už nebude doléhat tak silně, jako v minulých ročnících, nově bude potřeba čelit výzvě inflační a energetické. Proto jsem velmi rád, že se nám opět podařilo prohloubit naši spolupráci s fotbalem a upevnili jsme pozici v tradičních klubech, které mají tu nejširší fanouškovskou základnu,“ uvedl David Vaněk, generální ředitel sázkové kanceláře Fortuna.

Fortuna chystá pro nadcházející sezonu řadu projektů. Znovu se naplno rozjedou aktivity kolem fotbalové střelnice, připraveno je několik projektů, které mají za cíl přilákat do ochozů mladou nastupující generaci. Zároveň s LFA spolupracuje na přípravě velkých oslav k výročí 30 let českého ligového fotbalu.

Nový ročník Fortuna:Ligy odstartuje prvními zápasy již v sobotu. Největším favoritem bookmakerů na zisk titulu je s kursem 1,7:1 Slavia, pro kterou budou nejvážnějšími soupeři Sparta (3:1) a obhajující Viktoria Plzeň (8:1).

Sázkaři proti tomu nejvíce preferují Spartu (50 %), na Slavii si vsadilo 40 % a Plzni věří 6 %. Sestupem jsou v kursu 1,7:1 nejvíce ohrožené Teplice. O korunu krále střelců bude bojovat Sparťan Kuchta (4:1) a Slávista Ewerton (4,5:1). Brzké odvolání z trenérské pozice hrozí Jelínkovi ze Zlína, Veselému z Bohemians 1905 a Jarošíkovi z Teplic (všichni 5:1).

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *