Všechny zápasy fotbalové ligy odvysílá O2 TV. Jednotlivá kola uzavře nový pořad

Všechny zápasy fotbalové ligy odvysílá O2 TV. Jednotlivá kola uzavře nový pořad; Zdroj foto: Aktuálně.cz

Do nového ročníku české nejvyšší fotbalové soutěže si stanice O2 TV Sport připravila hned několik novinek. „Každou sezonu investuje O2 TV do produkce Fortuna:Ligy přes 80 milionů korun, ať už se jedná o moderní HD přenosové vozy, doprovodná zápasová studia či pořady jako je například show TIKI-TAKA. Ve studiu představíme nové prvky v rozšířené a virtuální realitě s 3D grafikou a budeme nadále využívat i unikátní kamerový systém O2 TV Cable CAM,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice.

Nová sezona odstartuje na O2 TV Sport již v pátek od 20.00 hodin, kdy moderátoři Petr Svěcený a David Sobišek nabídnou speciální devadesátiminutové preview. Chybět nebudou názory expertů, souhrny letních přestupů ani rozbory všech týmů.

„Koncipujeme ho jako interaktivní, promluví v něm řada zajímavých osobností jako třeba Pavel Horváth, Tomáš Holeš či naši experti Jakub Podaný s Davidem Holoubkem,“ prozradil David Sobišek, šéfeditor fotbalové redakce.

V sobotu i v neděli ve 21.30 hodin uzavře odehrané duely pořad F:INITO, který bude trvat 45 minut a přinese aktuální sestřihy a ohlasy. Tradičně v pondělí od 20.00 se o slovo přihlásí zábavná show TIKI-TAKA.

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *