Satoranský míří podle médií do Barcelony, sám to ale odmítl komentovat

Satoranský míří podle médií do Barcelony, sám to ale odmítl komentovat; Zdroj foto: Milan Kammermayer

Satoranský však informace zahraničních médií nepotvrdil. „Nebudu to komentovat,“ řekl dnes rodák z Prahy během mediálního dne reprezentace na dotaz ohledně své budoucnosti.

Třicetiletý Satoranský naposledy nastupoval za Washington, kde své zámořské působení v roce 2016 začínal. Do té doby strávil tři sezony právě v Barceloně. Ve Washingtonu končí českému reprezentačnímu kapitánovi kontrakt 30. června.

„Přestože neexistuje žádná finální dohoda, jednání mezi Satoranským a Barcelonou se blíží ke konci,“ napsal Eurohoops.net.

O služby českého reprezentanta prý stál také euroligový šampion Anadolu Efes, Satoranského však láká možnost zahrát si v Barceloně v jednom týmu s Veselým. „Samozřejmě by to byl jeden z faktorů, který by mi udělal radost a zvažoval bych to o to víc,“ řekl na konci května českým novinářům.

Na odchodu z Barcelony je rozehrávač Nick Calathes. O třiatřicetiletého řeckého reprezentanta mají údajně zájem Maccabi Tel Aviv, Panathinaikos Atény nebo Fenerbahce Istanbul, kde se stal novým trenérem jeho krajan Dimitrios Itudis.

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *