Utkal se s Tysonem, teď bývalý britský boxer jednou ranou zpacifikoval výtržníka

Utkal se s Tysonem, teď bývalý britský boxer jednou ranou zpacifikoval výtržníka; Zdroj foto: Repro: Twitter

Byl držitelem titulu v těžké váze, o který přišel v roce 2000 po zápase s Mikem Tysonem. V profesionálním ringu má na svém kontě má celkem 23 vítězných utkání. 24krát prohrál, kromě jiného také s Vitalijem Kličkem.

57letý rodák z Londýna má ale pořád tvrdou ránu. O tom se přesvědčil jeden z mužů, kteří tropili neplechu před obchodním centrem BoxPark ve Wembley,

Výtržník byl během hádky stále agresivnější a pokusil se ochranku napadnout. To ale neměl dělat. Francis k němu přikročil a jedinou ranou poslal k zemi. Virální video z víkendového incidentu teď prošetřuje londýnská policie.

„Podle mých informaci Julius a náš bezpečnostní tým strávili 15 minut tím, že bránili tomuto muži a jeho přátelům urážet, plivat a napadat naše zákazníky a zaměstnance. Za neustálého provokování a násilí ho opatrně vyprovodili z areálu. Nakonec se ta osoba přiblížila k Juliovi konfrontačním způsobem a ten se bránil. Nebudeme tolerovat žádné napadání našich lidí,“ zastal se svého bývalého boxera šéf obchodního centra Roger Wade.

„Julius Francis je jedním z nejmilejších lidí, které jsem kdy potkal. Ve svém volném čase pomáhá trénovat mladým znevýhodněným dětem s tréninkem boxu,“ dodal boss Wade.

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *