Martincová si finále v Nottinghamu nezahraje, duel proti Haddadové Maiaové vzdala

Martincová si finále v Nottinghamu nezahraje, duel proti Haddadové Maiaové vzdala; Zdroj foto: Reuters

Šedesátá hráčka světa Martincová neuspěla proti Haddadové Maiaové ani ve třetím zápase. Zatímco dosud neztratila na trávě v Nottinghamu ani set, v první sadě proti Brazilce prohrála za stavu 2:2 podání a soupeřka už dotáhla úvodní dějství k vítězství.

Také ve druhé sadě o rok mladší Brazilka výborně servírovala. Přemožitelka nasazené jedničky Marii Sakkariové neudělala v duelu ani jednu dvojchybu a za celý zápas nenabídla Martincové jediný brejkbol.

Sama naopak za stavu 2:1 prolomila opět soupeřčin servis a vzápětí brejk při svém podání potvrdila. Rodačka z Prahy pak po krátkém rozhovoru s lékařkou duel skrečovala.

Martincová i tak vylepšila v Nottinghamu loňský výsledek, tenkrát skončila ve čtvrtfinále. Sedmadvacetiletá tenistka hrála semifinále turnaje WTA popáté v kariéře. Je také přihlášená do turnaje v Eastbourne příští týden. Její další start je ale kvůli dnešnímu odstoupení nejasný.

Osmačtyřicátá hráčka světa Haddadová Maiaová se ve svém druhém finále v kariéře střetne buď s Alison Riskeovou z USA, nebo Viktorijí Golubicovou ze Švýcarska.

Tenisový turnaj žen v Nottinghamu (tráva, dotace 251 750 eur):

Dvouhra – semifinále:

Haddadová Maiaová (7-Braz.) – Martincová (ČR) 6:3, 4:1 skreč.

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *