Než jsem potkala Ronalda, žila jsem v bývalém skladu bez topení, prozradila Georgina

Než jsem potkala Ronalda, žila jsem v bývalém skladu bez topení, prozradila Georgina; Zdroj foto: Reuters

„Den, kdy jsem potkala Cristiana, mi doslova změnil život,“ řekla nedávno pro The Sun. Poprvé se potkali v prodejně Gucci v Madridu. Rodriguezová zde pracovala jako prodavačka a Ronaldo, který tehdy působil v Realu Madrid, byl její zákazník. „Zaujala mě jeho výška, postava, krása. Celou dobu jsem se chvěla,“ přiznala po letech.

Do té doby se jí v Madridu, kam se přistěhovala, příliš nedařilo. „Bylo to strašné, sháněla jsem levné bydlení a prošla opravdu hodně nabídek těch nejlevnějších bytů. Nakonec jsem skončila v bytě, který byl původně skladiště,“ popsala své začátky ve španělském hlavním městě.

Ve městě pracovala jako prodavačka a vracela se do neutěšeného prostředí. „V zimě jsem tam mrzla, v létě se tam člověk mohl upéct,“ ohlíží se. Topení ani klimatizaci si nemohla ze svých příjmů dovolit.

S Ronaldem začala randit v roce 2017 a ještě v témže roce mu Rodriguezová porodila dceru Alanu Martinu. Další děti jsou na cestě, na jaře pár očekává narození dvojčat, mělo by jít o kluka a holku. Společně se starají také o syna a dvě dcery Ronalda z předchozího vztahu.

Mezitím se začala živit modelingem a na Instagramu má přes 30 milionů fanoušků. Věnuje se současně dobročinnosti a spolupracuje s organizacemi, které podporují děti z chudých poměrů. „Je pro mě důležité nezapomenout, odkud pocházím,“ řekla. Ve spolupráci s Netflixem připravuje dokumentární sérii o svém životě, která má vyjít na konci ledna. 

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *