Nebudu hrát s výkaly na hlavě, soptil Američan. Během zápasu si na něj ulevil pták

Nebudu hrát s výkaly na hlavě, soptil Američan. Během zápasu si na něj ulevil pták; Zdroj foto: Reuters

Obr z Michiganu se během svého prvního duelu nové sezony nestačil divit. Když si po jedné z výměn ve druhém setu sundal z hlavy čepici, zjistil, že je znečištěná.

„Sorry, mám na čepici h…o,“ zahlásil chladnokrevně čtyřiadvacetiletý tenista a kráčel na lavičku, aby si kšiltovku vyměnil. 

Zprvu úsměvná situace se ale záhy přiostřila. To když umpirový rozhodčí Opelkovi zakázal hrát s náhradní pokrývkou hlavy, protože na sobě měla příliš výrazné logo.

Sudí nejprve Američanovi radil, aby si půjčil čepici od svého trenéra na tribuně. S tím ale nepochodil. Ještě hůř pak Opelka reagoval na návrh, zda by přece jen do přestávky nevydržel hrát se špinavou kšiltovkou.

„Jsi směšný. Nebudu hrát s výkaly na hlavě. Tohle už rozhodně nosit nebudu,“ zlobil se 26. hráč světa. Vzápětí nevyšel ani smělý pokus navléci 211 centimetrů vysokému hráči čepici jednoho z dětských podavačů míčků.

Nakonec se čím dál absurdnější moment vyřešil a pořadatelé Opelkovi sehnali lépe padnoucí vybavení, které tenista potřeboval kvůli svým delším vlasům.

Štěstí mu ptačí dáreček nakonec nepřinesl. Opelka v osmifinále přípravného turnaje v Melbourne podlehl 1:2 na sety svému méně známému krajanovi Maximovi Cressymu.

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *