Holeš zůstane ve Slavii, smlouvu prodloužil až do roku 2026. Jsem šťastný, prohlásil

Holeš zůstane ve Slavii, smlouvu prodloužil až do roku 2026. Jsem šťastný, prohlásil; Zdroj foto: Reuters

„Jsem moc šťastný, že mi vedení klubu důvěřuje a nabídlo mi nový kontrakt,“ prohlásil Holeš.“

„Rád jsem ho přijal, jsem ve Slavii spokojený, za dva a půl roku jsem si k ní vybudoval silný vztah. Stejně tak k lidem ve vedení a k fanouškům. Jsem moc rád, že tady budu dál působit,“ svěřil se.

Do Slavie přišel v létě 2019 z Jablonce a postupně se zařadil mezi opory. Díky velké univerzálnosti může nastupovat také ve středu či na kraji obrany, kde hrál dříve nejčastěji.

Odchovanec Hradce Králové na podzim zasáhl do 23 soutěžních zápasů Pražanů, v nichž zaznamenal tři góly a jednu asistenci.

„Tomáš Holeš se vypracoval mezi klíčové postavy Slavie i české reprezentace. Patří k tahounům našeho týmu,“ uvedl sportovní ředitel Slavie Jiří Bílek.

„Stal se jednou z opor mistrovské Slavie i národního týmu, nová smlouva je vyústěním jeho úctyhodného sportovního vývoje posledních několika sezon. Délka i podmínky kontraktu svědčí o pozici, kterou si v Edenu vybudoval,“ doplnil Viktor Kolář z agentury Sport Invest, která hráče zastupuje.

Holeš v nejvyšší soutěži dohromady odehrál 187 utkání, vstřelil 17 branek a přidal 15 asistencí. Za českou reprezentaci dosud nastoupil v 16 duelech a dvakrát skóroval.

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *