Jablonec pouze remizoval s Alkmaarem a v Konferenční lize klesl na třetí místo

Jablonec pouze remizoval s Alkmaarem a v Konferenční lize klesl na třetí místo; Zdroj foto: ČTK

Svěřenci trenéra Petra Rady nedokázali soupeři oplatit zářijovou venkovní porážku 0:1. Ve čtyřčlenné tabulce klesli z postupového druhého místa na třetí o bod za Randers, který v Dánsku zdolal 2:1 Kluž. Na hřišti rumunského týmu Jablonečtí za dva týdny odehrají závěrečné utkání skupiny D.

Tabulku vede Alkmaar o čtyři body před Randers a už má jisté prvenství, naopak poslední Kluž ztratila šanci na postup. Vítězové skupin nové soutěže se kvalifikují do osmifinále, druzí v pořadí ve vyřazovací fázi o kolo dříve narazí na celky z třetích příček v Evropské lize.

FK Jablonec – AZ Alkmaar 1:1 (1:1)

Branky: 7. Kratochvíl – 44. Evjen. Rozhodčí: Schüttengruber – Brandner, Steinacher (všichni Rak.). ŽK: Hanuš, Surzyn, Zelený, Krob – De Wit, Clasie, Witry, Martins Indi.

Jablonec: Hanuš – Holík, Surzyn, Zelený, Krob – Pleštil (18. Malínský), Houska (74. Doležal), Považanec, Kratochvíl (82. Hübschman), Pilař – Čvančara. Trenér: Rada.

Alkmaar: Vindahl-Jensen – Witry (79. Sugawara), Chatzidiakos, Martins Indi, Wijndal – Midtsjö (90. Aboukhlal), De Wit, Clasie – Evjen (63. Reijnders), Pavlidis (79. Gudmundsson), Karlsson. Trenér: Jansen.

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *