Na Feyenoord jen s očkováním. Slavia kvůli covidové situaci omezí prodej lístků

Na Feyenoord jen s očkováním. Slavia kvůli covidové situaci omezí prodej lístků; Zdroj foto: Milan Kammermayer

„V reakci na výzvu ministra zdravotnictví, epidemickou situaci a ve snaze chránit zdraví našich fanoušků Slavia zastavuje veřejný prodej lístků na čtvrteční zápas EKL (Evropské konferenční ligy) a bude regulovat počet diváků. Vstupenky mohou získat již jen očkovaní permanentkáři (a také edenkáři) a jejich rodinní příslušníci,“ uvedl na Twitteru šéf klubu Jaroslav Tvrdík.

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch dnes oznámil, že ve čtvrtek vládě navrhne mimo jiné to, aby se od pondělí dál nepoužívaly jako covidový certifikát negativní testy. Dále také apeloval, aby lidé omezili kontakty s ostatními a zejména se vyhýbali velkým davům. „Pokud už se musíte takových akcí zúčastnit, tak prosím dodržujte pravidlo 3R,“ prohlásil na tiskové konferenci Vojtěch. 

V úterý přibylo v Česku nejvíc nákaz covidem-19 za den od začátku epidemie loni v březnu. Nově nakažených bylo 22.479, zhruba o polovinu víc než za předchozí úterý. Rostl i počet hospitalizovaných s covidem-19, ale méně výrazně. Za uplynulý týden jejich množství stouplo přibližně o čtvrtinu na 4425. Zvyšují se i případy úmrtí lidí s covidem-19.

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *