Náš nejhorší zápas, zasloužili jsme si prohrát, řekl Ancelotti po Espaňolu

Náš nejhorší zápas, zasloužili jsme si prohrát, řekl Ancelotti po Espaňolu; Zdroj foto: Reuters

Espaňol poslal do vedení v 17. minutě Raul de Tomás a po hodině hry přidal druhou domácí branku Aleix Vidal. „Bílý balet“ v 71. minutě snížil gólem Karima Benzemy, ale víc už favorit nestihl. I proto, že vyrovnání Edena Hazarda neplatilo kvůli ofsajdu. Real poprvé v ligovém ročníku vyšel naprázdno a po osmi kolech má 17 bodů stejně jako městský rival Atlético a San Sebastián.

„Začali jsme s určitou myšlenkou, ale po inkasované brance jsme nedokázali zůstat klidní. Na hřišti byl zmatek, měli jsme špatné postavení s míčem i bez něj. Musím být upřímný, byl to náš nejhorší zápas,“ řekl Ancelotti novinářům.

Duel proti Espaňolu hodnotil jinak než předchozí senzační domácí porážku 1:2 s Šeriffem Tiraspol ve skupině Ligy mistrů. „Tentokrát to nebyla žádná náhoda. Nehráli jsme dobře a zasloužili si prohrát. Reagovali jsme příliš pozdě,“ konstatoval bývalý trenér AC Milán, Chelsea, Paris St. Germain nebo Bayernu Mnichov.

Cítil, že hráči neplnili jeho taktiku. „Myslím, že plán byl docela jasný. Nebudu ho tady vysvětlovat, ale souhlasím, že tým vypadal dezorganizovaně. Musíme na tom zapracovat. S hráči jsem mluvil a souhlasí se mnou,“ uvedl Ancelotti, který v létě odstartoval v Realu Madrid své druhé angažmá.

You May Also Like