Juventus si bez Ronalda neví rady, padl i v Neapoli. Zato PSG Messi vůbec nechyběl; Zdroj foto: Reuters

„Starou dámu“ přitom na Stadionu Diega Maradony poslal v 10. minutě do vedení Morata. V 57. minutě srovnal Politano a pět minut před vypršením základní hrací doby rozhodl Koulibaly. Domácí tak zůstali v soutěži stoprocentní.

Italská fotbalová liga – 3. kolo:

Neapol – Juventus Turín 2:1 (57. Politano, 85. Koulibaly – 10. Morata), Empoli – Benátky 1:2 (89. Bajrami z pen. – 13. Henry, 68. Okereke).

Nováček neměl v Paříži nárok

Fotbalisté Paris St. Germain porazili nováčka Clermont 4:0 a naplno bodovali i v 5. kole francouzské ligy. Trenér vítězného celku Mauricio Pochettino nenominoval k utkání hvězdné útočníky Argentince Lionela Messiho a Brazilce Neymara, kteří ještě ve čtvrtek hráli v jihoamerické kvalifikaci o postup na mistrovství světa 2022 v Kataru.

Za Pařížany naopak v základní sestavě nastoupil uzdravený francouzský útočník Mbappé, jenž kvůli zranění zasáhl v zářijové evropské kvalifikaci o světový šampionát pouze do jednoho ze tří duelů. Premiéru v dresu PSG si odbyl nejlepší brankář posledního Eura a mistr Evropy s Itálií Donnarumma.

Za domácí se v Parku princů v rozmezí 20. až 31. minuty dvakrát prosadil záložník Herrera. Během 55. až 65. minuty navýšili náskok Mbappé a Gueye. Clermont nevyhrál třetí kolo po sobě a poprvé v ligové sezoně nebodoval.