Třinec začal obhajobu hladkou výhrou, Krejčí po svém návratu čekal na gól jen třetinu; Zdroj foto: ČTK

Podívejte se na první trefu Davida Krejčího po návratu do extraligy z NHL:

Připravujeme podrobnosti.

1. kolo hokejové extraligy:

HC Oceláři Třinec – Madeta Motor České Budějovice 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 5. Martin Růžička (A. Nestrašil), 10. Chmielewski (O. Kovařčík, M. Kovařčík), ), 42. Daňo (Marinčin, Marcinko), 46. Hrňa (M. Doudera, Martin Růžička). Rozhodčí: Kubičík, Šír – Gergely, Hlavatý. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. Diváci: 2619.

Sestavy:

Třinec: Mazanec – Kundrátek, D. Musil, M. Doudera, Marinčin, M. Adámek, Jaroměřský – Martin Růžička, P. Vrána, A. Nestrašil – Hrňa, Marcinko, Daňo – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Chmielewski – Kofroň, Miloš Roman, Hrehorčák – Dravecký. Trenér: Varaďa.

České Budějovice: Hrachovina – Bučko, Piskáček, Bindulis, Vráblík, Slováček, Štich, Štencel – Gulaš, Pech, J. Ondráček – Karabáček, D. Voženílek, Venkrbec – Valský, M. Toman, Abdul – M. Beránek, M. Hanzl, Vondrka. Trenér: Modrý.