Michael je jiný, ale je tady a žijeme společně, říká Schumacherova manželka Corinna

Michael je jiný, ale je tady a žijeme společně, říká Schumacherova manželka Corinna; Zdroj foto: Reuters

„Stále mi každý den ukazuje, jak je silný. Žijeme společně doma, rehabilitujeme, děláme všechno, co se dá, aby se Michael cítil dobře. A aby prostě cítil svou rodinu, své pouto,“ říká Schumacherová v dokumentu.

„Je jasné, že mi Michael každý den chybí. A nejen mně, ale i dětem, rodině, svému otci, všem, kteří jsou kolem něj. Všem Michael chybí. Ale on tu je, jinak, ale je tu, a to nám všem dává sílu,“ tvrdí ve filmu se slzami v očích manželka jednoho z nejlepších pilotů historie F1.

Nyní dvaapadesátiletý Schumacher se vážně zranil 29. prosince 2013 při lyžování ve francouzských Alpách. Navzdory tomu, že měl přilbu, si při pádu vážně poškodil mozek a byl několik dnů v ohrožení života.

„Nikdy jsem bohu nevyčítala, proč se to stalo. Byla to prostě opravdová smůla. Větší smůlu snad člověk v životě mít nemůže,“ říká Schumacherová, jejíž manžel se vážně zranil rok po definitivním konci kariéry.

K jeho přesnému zdravotnímu stavu pouští rodina na veřejnost jen velmi kusé informace, což podle světových médií nezmění ani dokument Netflixu.

„‚Soukromí je soukromé‘, jak vždycky říkal. Je pro mě velmi důležité, aby si stále užíval co nejvíce svůj soukromý život. Michael nás vždycky chránil a nyní my chráníme Michaela,“ řekla Schumacherová.

S legendou F1 dvě děti: čtyřiadvacetiletou Ginu-Marii a o dva roky mladšího Micka, jenž jde v otcových šlépějích a letos debutuje v šampionátu v týmu Haas.

You May Also Like