Šéf fotbalové Plzně Šádek popřel, že se chystá do vedení druholigového Brna

Majitel a generální manažer fotbalové Plzně Adolf Šádek důrazně popřel spekulace některých médií, že se chystá vstoupit do vedení druholigového Brna.

Šádek údajně dlouhodobě jedná s majitelem brněnského klubu Václavem Bartoňkem. Měl se stát ředitelem a později i spoluvlastníkem Zbrojovky, která v nedávno skončené sezoně sestoupila z první ligy.

„S majitelem Zbrojovky Brno Václavem Bartoňkem mám nadstandardní přátelský vztah, nicméně na vstup do brněnského fotbalu se rozhodně nechystám,“ uvedl Šádek v tiskové zprávě.

„Možná tam došlo z jeho strany k nějakému nepochopení, ale já jsem v současnosti stoprocentním majitelem klubu FC Viktoria Plzeň a výkonu této funkce věnuji maximální úsilí a veškerou pozornost. Práce máme před zahájením nové sezony více než dost, tyto spekulace bych tedy chtěl tímto prohlášením zastavit a smést ze stolu,“ dodal šestačtyřicetiletý funkcionář.

V březnu převzal Viktorii po Tomáši Paclíkovi, jenž po takřka 11 letech v pozici vlastníka skončil ze zdravotních a osobních důvodů. Šádek je v plzeňském klubu ještě o téměř tři roky déle, během jeho působení Západočeši získali pět českých titulů a třikrát hráli ve skupině Ligy mistrů.

You May Also Like