Skotové v přípravě na Euro remizovali s Nizozemskem

Fotbalisté Skotska, kteří budou v základní skupině na ME úvodním soupeřem českého týmu, remizovali v přípravném utkání s Nizozemskem 2:2.

Až díky brance hvězdného Erlinga Haalanda z 92. minuty zvítězili fotbalisté Norska v dnešním přípravném utkání nad Lucemburskem 1:0. Seveřané, kteří budou na letním mistrovství Evropy chybět, vyhráli třetí z letošních čtyř zápasů.

Lucembursko potrápilo dalšího favorita. V březnové kvalifikaci o MS 2022 uspělo nečekaně v Irsku (1:0) a drželo v poločase nerozhodný stav 1:1 i s favorizovaným Portugalskem (1:3).

Nastavený čas druhé půle pomohl rovněž hráčům Ázerbájdžánu, kteří díky trefě Šejdajeva otočili zápas na hřišti Běloruska a zvítězili 2:1. Ukončili tím sérii čtyř porážek.